Biuro Podrózy Opole

OPOLE -> KATOWICE / WROCŁAW

Cennik (w jedną stronę).
Liczba podróżujących Łączna cena
1, 2 lub 3 pasażerów 299 zł
4, 5, 6, 7 lub 8 pasażerów 349 zł
Transport na wyłączność +50 zł


Odbiór spod wskazanego adresu w Opolu.
Drugi i każdy kolejny adres w Opolu* +20 zł
(* Na przykład - przy transferze z Opola do Katowic dla 3 osób, gdy każdy pasażer wsiada pod innym adresem, cena wzrasta o 40 zł (2 x 20 zł).)
Odbiór z innych miejscowości + 1zł za dodatkowy km

OPOLE -> INNE LOTNISKA

 Cennik (w jedną stronę):

Maksymalnie 8 pasażerów
Łączna cena
Kraków / Balice 499 zł
Poznań / Ławica 699 zł
Warszawa / Okęcie 749 zł
Berlin / Shunefeld, Teagle 949 zł


Odbiór spod wskazanego adresu w Opolu.
Drugi i każdy kolejny adres w Opolu* +20 zł
(* Na przykład przy transferze z Opola do Katowic dla 3 osób, gdy każdy pasażer wsiada pod innym adresem, cena wzrasta o 20 zł (2 x 10 zł).)
Odbiór z innych miejscowości + 1zł za dodatkowy km

Koszt przejazdu jest jeden, nie zależnie od ilości pasażerów.

TRANSFERY / DOM -> LOTNISKO -> DOM

Zastanawiasz się jak dostać się na lotnisko w Katowicach lub Wrocławiu na lot o 6 rano?
Standardowo linie lotnicze wymagają obecności na lotnisku dwie godziny przed wylotem, dlatego należy wyjechać z Opola o godzinie 2-3 w nocy. Z nami to żaden problem! Gdy zarezerwujesz u nas przejazd, nie musisz się martwić o nic więcej. Przyjedziemy pod Twój dom i dowieziemy Cię bezpiecznie pod lotniskowy terminal.
Oczywiście oferujemy również transfery w drugą stronę - z lotniska do domu. Nie zastanawiaj się, czy zdążysz na ostatni pociąg lub autobus. Zarezerwuj transfer i nie martw się jak wrócisz z lotniska do domu.

Opóźniony samolot
Jeżeli Twój samolot się spóźni, nie musisz się martwić. Monitorujemy na żywo sytuację Twojego lotu i w razie konieczności zmienimy Ci godzinę odbioru z lotniska automatycznie.

Bus na wyłączność lub współdzielony
Jeżeli nie masz nic przeciwko podróży z innymi pasażerami, możemy zaoferować Ci niższą cenę przejazdu. Oczywiście to Ty jesteś głównym pasażerem i to do Ciebie dostosujemy czas wyjazdu.

Nowoczesny bus, doświadczony kierowca
Dzięki miłej obsłudze i komfortowemu wyposażeniu (klimatyzacja, darmowe wifi, napoje), podróż upływa szybko i sprawnie. Przed każdym kursem kierowca sprawdza natężenie ruchu i ewentualne utrudnienia na trasie, co minimalizuje ryzyko utknięcia w korku.

Pierwszy raz na lotnisku?
Lot samolotem może stanowić potężną dawkę stresu, który dodatkowo utrudnia poruszanie się po lotnisku. Jeżeli nie wiesz jak się odprawić, jak się poddać kontroli bezpieczeństwa lub czego nie można wnosić na pokład samolotów, nasz kierowca chętnie pomoże w rozwianiu wątpliwości. Dodatkowo osobom starszym i/lub o ograniczonej mobilności ruchowej, oferujemy bezpłatną pomoc w załadowaniu i przeniesieniu bagażu.

DOJAZD NA LOTNISKO TRANSPORTEM PUBLICZNYM


W naszym biurze oferujemy także bilety na połączenia do wszystkich lotnisk w Polsce oraz Europie.

Do Katowice / Pyrzowice - wiele dogodnych połączeń autokarowych oraz kolejowych Opole->Katowice. Dalej na lotnisko oferujemy przejazd busem transferowym pod sam terminal w cenie 20 zł/os. 

Do Wrocław / Strachowice - wiele dogodnych połączeń autokarowych oraz kolejowych Opole->Wrocław. Dalej pod terminal kursują całą dobę miejskie autobusy linii nr: 106 lub 206.

Do Berlin / Schonefeld - bezpośrednie połączenie autokarowe z Zakopanego, Krakowa, Katowic, Opola, Wrocławia pod samo lotnisko.

Zapytaj naszego konsultanta o szczegóły przejazdu!