Biuro Podrózy Opole
Szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby,
czy też oryginalnej formy wyróżnienia dla pracowników lub partnerów biznesowych ? 

 
Podróż to najbardziej niezwykły prezent, jakim możesz obdarować bliską osobę lub nagrodzić pracownika, ponieważ wiąże się ze wspaniałymi chwilami, które zostaną zapamiętane na całe życie.


Decydując się na zakup i podarowanie bonu turystycznego, nie musisz się martwić, czy prezent będzie udany!
Voucher ucieszy każdą osobę. W końcu to ona sama zadecyduje dokąd chciałaby pojechać. Do wyboru mamy ponad 10.000 wycieczek i wczasów w każdy zakątek świata - oferty od wszystkich liczących się organizatorów turystycznych w Polsce.
Każdy znajdzie coś dla siebie !

Zasady realizacji Bonów Turystycznych

 

 1. Bon Turystyczny pozwala na realizację dowolnej usługi turystycznej zrealizowanej za pośrednictwem Biura Podróży i Usług e-RETMAN.pl z siedzibą w Opolu, ul. 1-Maja 11, 45-068 Opole, zarówno zakupionej w biurze stacjonarnym jak i przez portale turystyczne www.e-retman.pl, www.wakacjerezerwacje.pl.

 2. Każdy Bon Turystyczny posiada swoją ważność wraz z pieczątka podmiotu wystawiającego bon oraz pieczątką imienną i podpisem osoby wystawiającej dany Bon Turystyczny.

 3. Bon Turystyczny zapewnia dowolność w wyborze terminu, charakteru czy kierunku wyjazdu w ramach oferowanych pakietów usług wszystkich organizatorów turystyki, jak również rezerwacji pojedynczych usług turystycznych oraz powiązanych usług turystycznych.

 4. Bon Turystyczny – kwotowy gwarantuje posiadaczowi bonu do skorzystania ze wszystkich obowiązujących promocji oraz ofert Last Minute i First Minute.

 5. Bonu Turystyczne można grupować i łączyć ich wartości.

 6. Bony Turystyczny może być wystawiony na dowolną kwotę i jest ważny 360 dni od dnia następującego po dacie jego wystawienia.

 7. Nie ma możliwości spieniężenia Bonu Turystycznego, co oznacza że całkowita lub częściowa zamiana Bonu Turystycznego na gotówkę nie jest możliwa.

 8. Bon Turystyczny nie stanowi papieru wartościowego.

 9. Bon Turystyczny może być użyty jedynie jako płatność (całkowita lub częściowa) za wszystkie zakupione usługi lub pakiety usług.

 10. W przypadku zakupu wyjazdu o łącznej wartości niższej od wartości, na jaką opiewa posiadany Bon Turystyczny, nie zwraca się różnicy ceny. Pozostałe na Bonie Turystycznym środki można wykorzystać na zakup kolejnych usług turystycznych, w dowolnym, dogodnym dla posiadacza Bonu Turystycznego terminie.

 11. W przypadku zakupu wyjazdu o łącznej wartości wyższej od wartości, na jaką opiewa posiadany Bon Turystyczny- można dokonać dopłaty w formie gotówkowej, kartą lub przelewem lub rozliczyć kolejnym Bonem Turystycznym.

 12. Każdy bon jest numerowany, ewidencjonowany oraz monitorowany pod kątem rozliczania jego wartości.

 13. W przypadku rezygnacji z zakupionych wcześniej usług, opłaconych Bonem Turystycznym z przyczyn leżących po stronie posiadacza Bonu Turystycznego, bon nie podlega zwrotowi. W takim przypadku środki pobrane z Bonu Turystycznego mogą być przeznaczone na pokrycie powstałych kosztów rezygnacji z zakupionych usług, a ewentualną pozostałą kwotę posiadacz Bonu Turystycznego ma prawo przeznaczyć na inną nową rezerwację usług.

 14. W przypadku odwołania opłaconej Bonem Turystycznym imprezy turystycznej z przyczyn leżących po stronie dostawcy usług turystycznych, wartość odwołanych świadczeń może zostać w pełni wykorzystana na pokrycie nowej rezerwacji usług.

 15. Zakup imprez turystycznych opłaconych Bonem Turystycznym odbywa się zgodnie z warunkami umowy o świadczenie usług turystycznych.

 16. W przypadku utraty, zniszczenia lub uszkodzenia Bonu Turystycznego, duplikat nie będzie wystawiany.

 17. Każdy Bonu Turystyczny wydany w formie karty podarunkowej, może zostać zamieniony na bon elektroniczny, umożliwiający zakupu usług turystycznych drogą internetową, w drodze rezerwacji za pomocą portali turystycznych www.e-retman.pl, www.wakacjerezerwacje.pl lub w procesie obsługi elektronicznej przez naszych doradców podróży. W związku z aktualnie obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych, wniosek o wystawienie bonu elektronicznego może złożyć wyłącznie właściwy posiadacz Bonu Turystycznego.

 

 

 

Bon można wykorzystać na:

 

 • Wyjazdy wakacyjne: wypoczynek, zwiedzanie, narty, rejsy, trampingi, city break.
 • Bilety lotnicze - regularne linie, tzw. tanie linie oraz loty czarterowe
 • Bilety autokarowe - krajowe oraz zagraniczne
 • Rezerwację hoteli i samochodów zarówno w kraju jak i zagranicą
 • Ubezpieczenia turystyczne
 • Pośrednictwo wizowe
 • Dodatki do podróży: parking oraz salony VIP na lotnisku, usługi Fast Track, transfery na lotnisko

 

 

ZAMÓW BON TURYSTYCZNY
/ dowiedz się więcej /

+48 / 573 830 192, 607 166 806
 

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500