KASA BILETOWA W OPOLU


U nas kupisz bilet do Parku Rozrywki Energylandia
taniej niż w kasie parku !

 

Klienci indywidualni / bilety 1-dniowe:
Dzieci do lat 3 - 0,95 zł
Ulgowy do 140 cm wzrostu - 94,05 zł
Normalny powyżej 140 cm wzrostu - 141,55 zł

Klienci indywidualni / bilety 2-dniowe:
Dzieci do lat 3 - 1,9 zł
Ulgowy do 140 cm wzrostu - 170,05 zł
Normalny powyżej 140 cm wzrostu - 255,55 zł

Bilety grupowe 1-dniowe / min 15 os.:
Ulgowy do 140 cm wzrostu - 89,00 zł
Normalny powyżej 140 cm wzrostu - 139 zł


Kasa biletowa czynna:

pn. -pt.    09:00-18:00
sobota     09:00-14:00

Masz pytania - zadzwoń !

+48 / 603 842 599, 607166806

AUTOKAREM DO ENERGYLANDII

 

OFERTA PAKIETOWA  
przejazd+wstęp+TFG*

z Oławy, Brzegu, Opola, Strzelec Opolskich
w lipcu i sierpniu w każdą sobotę i poniedziałek

normalny     222 zł
dzieci do 140 cm   175 zł
senior pow. 65 lat   175 zł
dzieci do 3 lat    85 zł


z Wrocławia
w lipcu i sierpniu w każdą sobotę i poniedziałek

normalny     232 zł
dzieci do 140 cm   185 zł
senior pow. 65 lat   185 zł
dzieci do 3 lat    95 zł


z Katowic
codziennie

normalny     181 zł
dzieci do 140 cm   134 zł
senior pow. 65 lat   134 zł
dzieci do 3 lat    46 zł


z Oświęcimia
codziennie

normalny     172 zł
dzieci do 140 cm   125 zł
senior pow. 65 lat   125 zł
dzieci do 3 lat    36 zł


DOJAZD DO ENERGYLANDII


REGULARNA LINIA AUTOKAROWA 

z/do Oławy, Brzegu, Opola oraz Strzelec Opolskich

w cenie 80 zł/os. (w obie strony)

W lipcu i sierpniu w każdą sobotę i poniedziałek. 

O szczegóły przejazdu pytaj naszych konsultatnów


MAŁE GRUPY:

Dla małych grup oferujemy transport do Parku Rozrywki Energyladnia busami 8 osobowymi.

Wynajem busa z kierowcą to koszt: 800 zł *  
Wyjazd z Opola 7:30, powrót ok. 20:00
pobyt w Parku 7 godz. - dodatkowa godzina oczekiwania kierowcy w Energilandii + 30 zł

O szczegóły przejazdu pytaj naszych konsultatnów

* Cena za wynajem busa niezależnie od ilości pasażerów


DUŻE GRUPY:

Dla licznych grup organizujemy dojazd autokarami z Opola.
Posiadamy autokary od 17 do 74 miejsc.
O szczegóły przejazdu pytaj naszych konsultatnów

ZOBACZ TAKŻE


 

5 STREF TEMATYCZNYCH  / 75 ATRAKCJI W CENIE 1 BILETU

ENERGYLANDIA to największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 26 hektarów, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych.

Bardzo istotny i ważny jest fakt, że w Energylandii, kupując JEDEN BILET WSTĘPU, możesz korzystać z wszystkich urządzeń i atrakcji, do woli i bez limitu.

Bajkolandia
- kraina dziecięcych pragnień, wkraczające do niej maluchy znajdują się nagle w świecie swoich marzeń, spotykają się z postaciami ulubionych bajek. /Karuzele, mini coastery, autka i samolociki tworzące urozmaiconą strefę dla najmłodszych są  niezwykle bezpieczne i przyjazne, jak i zaplecze oraz otoczenie, w którym rodziny z niemowlętami znajdą zaciszne, czyste miejsca dla pielęgnacji dzieci.

Strefa familijna - proponuje atrakcje dla całych rodzin, lecz na części z nich obowiązuje ograniczenie wzrostu - min. 140 cm. / W tym sektorze dostępnych jest kilka Roller Coasterów i tutaj na własnej skórze można doświadczyć adrenaliny i emocji, lecz w rozsądnej dawce...choć jak twierdzi część Gości - niektóre potrafią zaskoczyć. Rodzinnie można spędzić czas na wodnych spływach, kolejce widokowej czy też ścigając się na torze Formuła Autodrom.

Strefa ekstremalna - to fenomenalna rozrywka dla wszystkich, którzy chcą zmierzyć się ze strachem, dostarczająca maksimum adrenaliny, potężną dawkę radości i zabawy na najwyższych obrotach. / Strefa ta cieszy się dużą popularnością - ze względu na jej absolutną bezkonkurencyjność na tle tego typu atrakcji w promieniu setek kilometrów.  W ofercie tej strefy dostępne jest kilkanaście naprawdę ekstremalnych urządzeń takich jak najszybsze i największe Roller Coastery, ogromne wahadło Azec Swing, czy potężne 40 metrowe ramię Space Boostera,  których prędkość dochodzi do 100 km/h, a przeciążenia sięgają aż 5g! /W tej strefie, od sezonu 2018 bezsprzecznie królują Hyperion Mega Coaster - największy i najszybszy w Europie w swojej kategorii oraz Speed Water Coaster - światowy rekordzista wśród wodnych Roller Coasterów. /Speed Water Coaster natomiast to atrakcja zachwycająca przede wszystkim swoją potężną wysokością - ponad 60 metrów, oraz prędkością którą osiąga, podczas fenomenalnego spadku w dół - 110 km.h.!

Smoczy Gród - całkiem nowa, pełna emocji strefa tematyczna z najwyższym na świcie Wooden Roller Coasterem "Zadra" oraz dodatkowo Dragon Adventure, kolejką Draken, karuzelą Fuego, Roller Coasterem Frida raz bajkową, zamkową scenerią i kompleksem gastronomicznym. 

 

Water Park - strefa uruchomiona latem 2016 roku - naśladuje tropikalną wyspę, z mnóstwem atrakcji, zakątków, wodnych zabaw./W tej strefie można zażyć słońca lub odpocząć w cieniu parasola, swobodnie zrelaksować się wraz z podopiecznymi pod okiem czuwających nad bezpieczeństwem ratowników. To przepiękne miejsce, wyróżniające się przejrzystością wody oraz mnóstwem atrakcyjnych niespodzianek tematycznie i aranżacyjnie związanych z estetyką egzotycznych wysp. / Absolutnym hitem od sezonu 2018 roku jest ogromna strefa wodnej zabawy Tropical Fun - to zabawa na 10 zjeżdżalniach, dostosowanych do różnych grup wiekowych i o różnym stopniu trudności! Są te ekstremalne, jak np. Kamikadze – znana jako zjeżdżalnia z zapadnią, jak i te sprzyjające rodzinnej zabawie. / Nowa strefa Tropical Fun jest największym otwartym parkiem wodnym w Polsce, a zjeżdżalnia taka jak Exotic Fun jest jedyna w kraju!. Do dyspozycji Gości jest aż 300 pontonów jedno- i dwuosobowych oraz ogromna plaża z leżakami, dla wytchnienia i relaksu. W strefie Tropical Fun funkcjonuje aż 10 zjeżdżalni oraz wijąca się wokół Rzeka. Strefa wodna funkcjonuje głównie w okresie letnim, przy sprzyjającej pogodzie kiedy temperatura powietrza osiąga co najmniej 20 stopi Celsjusza.